Як уникнути нудоти


Будь-хто, хто періодично страждає від розладу шлунка, може підтвердити, наскільки неприємно подібний стан. Нудота є поширеним симптомом цього хворобливого стану, але вона також може бути викликана і іншими причинами, наприклад, заколисуванням. Розлад шлунка можна лікувати за допомогою ліків або домашніх підручних кошти, але краще за все знати, як запобігти виникненню нудоти.

1.


Прийміть ліки, що продається без рецепта, спрямоване на полегшення симптомів заколисування в транспорті перед довгою поїздкою, водним або повітряним подорожжю, особливо, якщо під час подорожей ви відчуваєте нудоту. Прийнявши ліки заздалегідь, ви зможете запобігти виникненню нудоти. Якщо ви будете чекати, поки проявляться симптоми, то можливо, надалі вам буде складніше впоратися з нудотою.

2.


Гризіть імбирне печиво, пряники, а також розсмоктуйте м'ятні льодяники. Імбир і м'ята - природні засоби, добре що запобігають появі нудоти. Ви також можете пити м'ятний або імбирний чай, крім того, деякі люди вважають, що і ромашковий чай також ефективно запобігає розлад шлунка.

3.

Їжте легко засвоюються продукти, такі як рис, курячий бульйон і банани, щоб уникнути нудоти. Підсмажені шматочки хліба і крекери також відмінно поглинають кислоти, що входять до складу шлункового соку, які можуть викликати нудоту. Вам слід уникати вживання в їжу густих соусів, підливки і пряних страв.

4.

Вивчіть список побічних ефектів всіх ліків, які ви приймаєте. Якщо ви регулярно відчуваєте нудоту, можливо, це викликано прийомом лікарського засобу. Після з'ясування цього, ваш лікар, ймовірно, випише вам альтернативне засіб, який не порушує роботу шлунка.
{LikeAndRead}

5.

Постарайтеся знизити рівень стресу за допомогою медитації, йоги або методів візуалізації. У людей особливо схильних до стресу часто трапляються напади нудоти, тому зниження загального рівня стресу може допомогти уникнути цього неприємного ефекту. Зробіть своє життя якомога більш спокійною, щоб зменшити напругу і запобігти супроводжуючі його проблеми з шлунком.

6.

Визначте, що викликає нудоту особисто у вас. Деякі люди відчувають нудоту після вживання певних продуктів, таких як яйця або оброблене м'ясо; відчуваючи певні запахи, наприклад, фарби або клею, або занадто швидко змінюючи положення тіла. У деяких, сильні враження, такі як сталася на їх очах серйозна аварія або американські гірки, позначаються на роботі шлунка.
{/LikeAndRead}