Як використовувати метод Шеттлса, щоб зачати дівчинку


У 1960-х роках біолог Лендрі Б. Шеттлз розробив метод Шеттлз - теорію, що дозволяє передбачати стать майбутньої дитини. Теорії грунтується на тому, що чоловіча (Y) сперма швидше, але слабкіше жіночої (X). Також теорія припускає, що кисле середовище руйнує чоловічу (Y) сперму. З приводу справедливості даної теорії дуже часто ведуться дискусії, проте в цілому вона вважається набагато більш авторитетною, ніж розповіді старих дружин, які стверджують, що можуть передбачити стать майбутньої дитини.

1. Виберіть метод відстеження овуляції. Є багато різних методів, включаючи стеження за базальною температурою тіла, пік якої спостерігається перед овуляцією, використання покупних тестів для визначення овуляції або підрахунок чотирнадцяти днів з початку чергового циклу. Невеликий пошук в Інтернеті, і ви знайдете багато надійних способів прогнозування овуляції.

2.


Для зручності відзначайте цикл овуляції на календарі.

3.


Починайте займатися сексом за два-три дні до очікуваного початку овуляції. Метод Шеттлз стверджує, що жіноча сперма живе довше чоловічий, тому більш ймовірно, що саме вона буде жива під час овуляції. Чоловіча до того часу з великою ймовірністю вже загине.

4.

За день до очікуваної овуляції ви не повинні займатися сексом. Якщо яйцеклітина виявиться доступною, то більш швидка чоловіча сперма досягне її швидше повільною жіночої.
{LikeAndRead}

5.

Проникнення під час сексу повинні бути неглибокими. У районі входу в піхву середу найбільш кисла і, як наслідок, найбільш згубна для чоловічої сперми. Неглибокі проникнення підвищують шанси жіночої сперми.{/LikeAndRead}