Як легко заснути ефективні методи


Сон - дивно корисний, тому багато хто хоче добре висипатися, щоб бути здоровим. Якщо у вас є проблеми з порушенням сну, тобто дієві способи, які допоможуть вам легко заснути.

Як тільки ви добре виспіться, ви здивуєтеся, наскільки ваші думки стануть ясніше, дії впевненіше, а ваші почуття - сильніше. Коротше кажучи, ви дійсно відчуєте себе набагато краще навіть після кількох годин сну. Вам навіть не доведеться ковтати снодійне, щоб швидко заснути.

1.


Потягніться, щоб розслабити всі м'язи тіла. Перед тим як лягати спати, візьміть килимок для занять спортом і розкладіть його на підлозі. Просто рівно лежите на килимку і починайте розслабляти кожну частину вашого тіла. Почніть розслаблення з пальців рук і ніг або в якому-небудь іншому порядку.

2.


Розслабте ваші очі і мозок від великої кількості дратівливих чинників. Не спокушайтеся можливістю занадто довго проводити час перед телевізором, ноутбуком або DVD програвачем, тому що чим довше ви будете дивитися на екран, тим більше часу вам буде потрібно, щоб заснути.

3.

Прийміть заспокійливий душ, запаліть свічки, вони допоможуть поліпшити настрій і розслабитися. Чарівний запах ароматичних свічок допоможе вам у цьому. Крім свічок вам необхідно встановити певну температуру води, коли ви приймаєте ванну. Нехай це буде теплий душ в холодні зимові місяці, і прохолодний - в теплу пору року. У вас більше шансів легко заснути після заспокійливого душа і ароматерапії.

4.

Потренуйтеся робити вправи для повного дихання - зробіть глибокий вдих, грудна клітка при цьому піднімається, і затримайте дихання на 3-5 секунд. Потім зробіть довгий видих. Повторюйте цю вправу 6-12 разів. Коли ви глибоко дихайте, ви можете відчути, як ваше тіло розслабляється, і це допоможе вам заснути швидше.
{LikeAndRead}

5.

Відмовтеся від кави на ніч. Кофеїн є стимулятором і ви будете почувати себе бадьорим. Якщо ви щось хочете випити ввечері, нехай це буде молоко, вода або чай без кофеїну.

6.

Слухайте заспокійливі звуки природи. Можна відкрити вікно і прислухатися, як листя на деревах шелестять від подиху вітру або як тихо хвилі накочуються на берег. Існують спеціально створені записи, які допомагають заснути. Їх можна легко придбати через інтернет.

7.

Переконайтеся, що ви відчуваєте себе комфортно. Якщо вам холодно, візьміть ще ковдру. Якщо подушка дуже жорстка, візьміть іншу - м'якше. Змініть температуру в кімнаті приблизно за годину, перед тим як будете лягати спати. Коли ви відчуваєте себе комфортно, ви швидше зможете заснути.{/LikeAndRead}