Як лікувати запалення мигдалин


Мигдалини затримують патогенні бактерії, які вторгаються у ваше тіло. Якщо ваші мигдалини більше не в змозі протистояти вірусів або бактерій, вони запалюються. Залежно від тяжкості запального процесу, схема лікування може включати в себе використання народних засобів, лікарських препаратів і навіть хірургічне втручання.

1.


Полощіть горло кожні 2-3 години спеціальним розчином. Переконайтеся, що засіб для полоскання омиває задню стінку горла.

2.


Дорослим слід приймати аспірин, дітям показаний ацетамінофен. Розсмоктуйте спеціалізовані льодяники від болю у горлі, віддайте перевагу тим, у яких міститься фенол, що володіє анестезуючу дію.

3.

Не допускайте зневоднення. Вживайте напої з льодом або розсмоктуйте кубики льоду. Холодні рідини допомагають зменшити біль у горлі. Також спробуйте пити гарячий чай з медом і бульйони. Деяким людям гарячі напої приносять при ангіні більше полегшення, ніж холодні.

4.

Намагайтеся більше відпочивати.
{LikeAndRead}

5.

Уникайте сигаретного диму і інших подразників.

6.

Вимірюйте температуру, принаймні, двічі на день. Якщо протягом більше двох днів ваша температура безперервно підвищується, нехай навіть незначно, зверніться до лікаря. Запалення мигдалин або гострий біль у горлі, яка триває більше 48 годин, особливо якщо вони супроводжуються жаром, можуть бути симптомами стрептококової інфекції, яка вимагає негайного лікування.

7.

Нехай ваш лікуючий лікар візьме мазок з горла, щоб виявити штам мікробів, що викликали запалення.

8.

Запитайте, чи варто вам приймати антибіотики, якщо запалення мигдалин викликане інфекцією. У таких випадках часто призначають пеніцилін.

9.

Розгляньте можливість видалення мигдалин (тонзилектомії) якщо у вас хронічний тонзиліт.
{/LikeAndRead}