Як лікувати геморой


Геморой - це хворобливий розширення наповнених кров'ю вен всередині ануса і навколо нього. Нижче перераховані деякі способи лікування цієї недуги.

1.


Причиною геморою зазвичай, хоча і не завжди, є зайва напруга. Якщо зумієте, постарайтеся не занадто тужитися під час спорожнення кишечника. У разі запору приймайте м'які проносні засоби або пийте багато соку грейпфрута.

2.


Використовуйте для охолодження компреси з льодом. Чи не прикладайте лід безпосередньо до ураженого місця, завертайте його в серветку.

3.

Уникайте довго перебувати на ногах, при будь-якій можливості знижуйте тиск на анус при стоячому і сидячому положенні, відпочиваючи, піднімайте ноги вище.

4.

При необхідності довго сидіти користуйтеся кільцеподібними подушками. Такі подушки надають деяку допомогу.
{LikeAndRead}

5.

Можна використовувати для лікування вільно продаються медикаменти. Спробуйте, наприклад, свічки або креми. Їх інгредієнти сприяють звуженню кровоносних судин. Замість свічок при бажанні використовуйте дешевший аналог - ватні тампони, просочені гамамелісом.

6.

Якщо все вищезгадане не приносить порятунку, зверніться до лікаря. Він, ймовірно, пропише вам стероїдні препарати для зменшення здуття. Вагітним і годуючим жінкам слід обговорити з лікарем ризик застосування стероїдів у такому стані.
{/LikeAndRead}