Як лікувати гіпертонію


Гіпертонія - це медичний термін, який використовується для позначення високого кров'яного тиску. Кращий спосіб профілактики і лікування гіпертонії (підвищеного кров'яного тиску) полягає у відмові від куріння, помірному вживанні алкогольних напоїв, регулярному виконанні фізичних вправ, підтримці здорової ваги і дотриманні здорової дієти. Ці заходи детально описані нижче.

1.


Відмовтеся від куріння, куріння змушує артерії звужуватися, що призводить до підвищення кров'яного тиску. Слід суворо утримуватися від куріння, щоб триматися подалі від гіпертонії і різних інших хвороб.

2.


Зменшіть кількість споживаного алкоголю, вживання надмірної кількості алкоголю призводить до значного підвищення артеріального тиску, а також підвищенню рівня холестерину в крові. Слід дотримуватися вживання помірної кількості алкоголю, щоб збалансувати і підтримувати нормальний кров'яний тиск. Денна норма споживання алкоголю не повинна перевищувати більш ніж 2-3 стандартні одиниці для жінок і 3-4 одиниці для чоловіків.

3.

Регулярно виконуйте фізичні вправи, це робить роботу системи кровообігу і серця більш ефективною, знижує рівень холестерину і підтримує нормальний рівень артеріального тиску. Виконуйте енергійні вправи (ходьба в гору або швидка ходьба) протягом тридцяти хвилин на день, мінімум п'ять разів на тиждень, це найкраща рекомендація для більшості людей. Навантаження повинна бути відчутною, і вести до прискорення серцевого ритму і змушувати вас злегка запихаться.

4.

Контролюйте свою вагу, гіпертонія дуже часто зустрічається у людей з надмірною вагою. Кращий спосіб дізнатися свій ідеальний вага - розрахувати індекс маси тіла. Він розраховується шляхом ділення точної ваги в кілограмах на ваш точний ріст в метрах у квадраті (наприклад, при вазі в 100 кг і зростанні 1.82 м, множимо 1.82 на 2 (отримуємо 3,64) і ділимо 100 на 3.64. Потім результат можна розділити на наступні три групи:

Від 25 до 30: надмірна вага
Вище 30: ожиріння
Вище 40: крайня ступінь ожиріння

Кращий спосіб підтримувати здорову вагу - це скоротити споживання жирів і калорій. Це може бути зроблено шляхом вибору дієти і регулярного її дотримання.
{LikeAndRead}

5.

Слідкуйте за своїм раціоном, дотримуйтесь дієти з низьким вмістом жирів і високим вмістом клітковини. Включіть в їжу більше свіжих овочів і фруктів. Крім того, вживайте їжу, яка складається з цільного зерна. Зменшіть кількість вживаної солі до 6 г на день. Занадто велике споживання солі призводить до підвищеного ризику виникнення гіпертонії. Харчові продукти з високим вмістом насичених жирів повинні бути повністю виключені з раціону, так як це призводить до підвищення рівня холестерину в крові.
{/LikeAndRead}