Як лікувати Кишеня коліки


Насправді, назва цієї статті трохи вводить в оману, тому що в дійсності не існує ніякого способу лікування кольок. Але якщо у вас вдома протягом багатьох годин поспіль плаче новонароджена дитина без будь-якої видимої на те причини, то вам буде корисно продовжити читання цієї статті. Хоча не існує ніякого відомого способу лікування кольок, є багато методів, які можна використовувати, щоб заспокоїти плач немовляти, і ми сподіваємося, це допоможе впоратися з коліками і у вашому випадку.

1.


Спробуйте запеленать малюка в м'яку ковдру, не сильно, але щільно. Багато новонароджені воліють відчувати себе трохи тісно і затишно в теплому ковдрі, начебто б вони повернулися в лоно матері, де їм було тепло і комфортно. Сповиваючи дитини таким чином, ви зможе позбутися колік дуже просто.

2.


Після того як ви сповиє вашої дитини, спробуйте обережно погойдатися з ним у кріслі-гойдалці, тихенько видаючи звук «ш-ш-ш» йому на вухо і погладжуючи його спинку. Або дозволите для нього спокійну музику на задньому фоні. Це допомагає заспокоїти багатьох дітей і, можливо, допоможе впоратися з коліками.

3.

Пошукайте в магазинах спеціальну продукцію, яка розроблена для лікування кольок. Найбільш поширеними варіантами є компакт-диски та іграшки, які імітують звук серцебиття, видаючи його знову і знову. Багато новонароджені хочуть почути знайомі звуки, які вони постійно чули протягом дев'яти місяців. Навіть якщо дитина не зможе повністю заспокоїтися, йому, безумовно, буде приємний цей звук.

4.

Ви можете спробувати викупати дитину в теплій ванні для полегшення кольок. Знову ж, тепла вода нагадає йому ті відчуття, які дитина відчував, перебуваючи в матці, це може заспокоїти коліки.
{LikeAndRead}

5.

Можливо, найкращий і найменш поширений спосіб вилікувати коліки - це мануальна терапія. Звичайно, новоспеченим батькам може бути досить страшно показувати малюка мануального терапевта, але будьте впевнені, це абсолютно безпечний і дуже ефективний метод лікування кольок. У багатьох, якщо не в більшості випадків, діти страждають від травми спини і шиї, через те, що довгий час вони провели в матці, маючи невелику свободу переміщення, а потім були грубо виштовхнули у світ через родові шляхи. Після кількох візитів до мануального терапевта протягом декількох тижнів, ваша дитина буде відчувати себе все краще і краще, і стане менше плакати з кожним відвідуванням. Переконавшись на власному досвіді, я можу вам сказати, що цей метод варто заплачених грошей. Спробуйте його!
{/LikeAndRead}