Як лікувати кишкові кольки


Майже кожна п'ята дитина страждає від кишкових кольок. Кольки можна визначити за надмірного і невтішному плачу, який виникає без будь-якої видимої на те причини. Якщо ваша дитина плаче протягом більше трьох годин на день, принаймні, три рази на тиждень, можливо, у нього коліки. Кольки або різкий біль у животі з'являються у немовлят у віці приблизно двох тижнів і в більшості випадків стихають до тримісячного віку. Незалежно від причини виникнення кишкових колік, результат у всіх випадках один і той же: неспокійна дитина і його батьки, які відчайдушно намагаються знайти спосіб втішити його. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як слід правильно лікувати коліки.

Лікування шляхом зміни режиму годування.

1.


Якщо ви годуєте дитину грудьми, виключіть проблемні продукти зі свого раціону. Список продуктів, що викликають появу кишкових кольок включає в себе боби, гостру їжу, цибулю, часник, хрестоцвіті овочі (такі як капуста та брокколі) і коров'яче молоко, особливо якщо є підстави вважати, що дискомфорт викликає непереносимість лактози. Вводите ці продукти в свій раціон по одному, щоб визначити, чи є певний продукт причиною виникнення кольок у дитини.

2.


Якщо немовля перебуває на штучному вигодовуванні, спробуйте використовувати дитячу суміш іншого типу або марки. Спробуйте перевести дитину на соєву суміш, якщо є підстави вважати, що непереносимість лактози викликає дискомфорт.

3.

Зменшіть кількість повітря, заковтує дитиною в процесі годування, використовуючи пляшечки зігнутої форми або з м'якою силіконовою вставкою. Переконайтеся, що ваш малюк відригує, це допомагає вивести повітря, який неминуче потрапляє в шлунок дитини з пляшечки.

Лікування колік заспокійливими методами.

1.

Сповила дитину, закутайте його в ковдру або притисніть його близько до тіла в слінгу або перенесенні-кенгуру. Заколисувати його за допомогою ритмічних рухів, або повільно похитуючись взад і вперед (ви також можете робити це, сидячи в кріслі-гойдалці).

2.

Використовуйте вібруючий дитяче крісло або дитячі гойдалки, щоб м'яко заколисувати малюка. Крім того, ви можете помістити перенесення дитини в безпосередній близькості від побутової техніки (наприклад, сушарки або пральної машини), які вібрують і створюють рівномірний шум під час роботи.

3.

Покладіть дитину в коляску і трохи погуляйте. Крім того, що рух сприяє зменшенню кольок, це також дасть вам прекрасну можливість трохи відпочити і прийти в себе від постійного плачу дитини.

4.

Покладіть дитину до себе на коліна обличчям вниз і помасажуйте йому спинку повільними колоподібними рухами. Потім переверніть його на спину і погладьте живіт таким же чином.
{LikeAndRead}

5.

Нехай дитина смокче пустушку або палець. У немовлят сильно розвинений смоктальний рефлекс, не пов'язаний з процесом прийому їжі. Процес смоктання робить на них заспокійливу дію.
{/LikeAndRead}