Як лікувати купероз


Купероз - це захворювання шкіри, при якому сіточки капілярів на обличчі у поверхні шкіри розширюються. В результаті шкіра червоніє і виглядає запаленої. Зазвичай купероз з'являється в області носа, лоба, щік і підборіддя.

1.


Обережно очищайте шкіру. Користуйтеся м'якими очисними засобами і уникайте засобів з гранулами і всього, що може викликати подразнення шкіри.

2.


Щоразу, виходячи з дому, наносите м'який сонцезахисний крем. Дуже добре підійде крем для дитячої шкіри. Сонце може погіршити стан шкіри.

3.

Не перегрівайтеся. Спека також може посилити ваш стан. У спекотні вологі дні залишайтеся в прохолодних кондиціонованих приміщеннях і обприскуйте обличчя водою. Пийте прохолодні напої.

4.

Їжте їжу кімнатної температури і перед тим, як пити гарячі напої дайте їм охолонути на кілька градусів. Це знизить з вплив на вашу шкіру.
{LikeAndRead}

5.

Знизьте споживання спецій. Гострий соус чилі, сальса і каррі можуть стати причиною подальшого запалення. Не обов'язково зовсім виключати приправи, просто скоротіть кількість спецій і їжте гострі страви рідше.

6.

Не ходіть в сауну, лазню та джакузі. Також не розпарюють особа.

7.

У ванній або душі мийтеся теплою водою, але не гарячою. А ще краще мийтеся настільки прохолодною водою, наскільки вам буде комфортно.

8.

Зверніть увагу на своє харчування. Деякі продукти можуть погіршити стан вашої шкіри. Почніть вести щоденник харчування і записуйте в нього все, що ви їсте і як шкіра обличчя реагує на ті чи інші продукти.

9.

Спробуйте гель алое-вера. Він володіє заспокійливим і лікувальним ефектом. Якщо він все ж викликає у вас роздратування, то припиніть використання.

10.

Використовуйте масло енотери три рази на день по 500 мг. Воно допомагає при лікуванні багатьох шкірних захворювань.
{/LikeAndRead}