Як лікувати лихоманку


Лихоманка - це природна реакція організму, якщо щось іде не так. Підвищення температури тіла пов'язано з тим, що організм бореться за повернення до нормального стану. Лихоманка часто супроводжується неприємними симптомами, такими як головні болі, м'язові болі, озноб, нудота, блювота і діарея. Інфекції є найбільш частою причиною лихоманки. Інші причини включають в себе тепловий удар, алергічні реакції і несприятливі реакції на профілактичні щеплення.

1.


Не піддавайтеся спокусі прийняти ліки при перших ознаках лихоманки. Наявність лихоманки є природним ознакою того, що ваш організм бореться з інфекцією або відреагував на ненормальні обставини. Якщо ви приступите до лікування лихоманки занадто швидко, у організму не буде достатньої кількості часу, щоб позбутися від основної проблеми самостійно.

2.


Ретельно стежте за лихоманкою. Вимірюйте температуру тіла регулярно, щоб визначити, чи не погіршується чи ваш стан. Якщо лихоманка триває, посилюється або не відображається ознак поліпшення, приймайте ацетамінофен або ібупрофен, щоб збити температуру. Це також допоможе позбавитися від нездужання, болю та інших неприємних симптомів, пов'язаних з лихоманкою.

3.

Уникайте зневоднення. Організм потребує більшої кількості рідини, щоб якомога активніше боротися з тим, що викликає лихоманку. Якщо ваш шлунок занадто засмучений, щоб утримувати рідину, спробуйте смоктати шматочки льоду або потягувати імбирний ель або содову. Відновлення рівня рідини особливо важливо, якщо у вас виникли блювота або пронос.

4.

Проводьте час з максимальним комфортом, дозволяючи вашому організму боротися з лихоманкою. Носіть легкий одяг, підтримуйте в кімнаті прохолоду. Спробуйте прийняти теплу ванну або обтирають тіло прохолодною серветкою.
{LikeAndRead}

5.

Зверніться до лікаря, якщо температура тіла дуже висока або якщо вона триває протягом декількох днів. Температура більше 40 градусів, як правило, вважається дуже високою. Вам також слід звернутися до лікаря, якщо ви відчуваєте помутніння свідомості, хворобливе сечовипускання, скутість м'язів шиї, судоми, утруднене дихання, або у вас сильна блювота або пронос.
{/LikeAndRead}