Як лікувати міому


Міома вважається поширеним типом пухлини матки. Вона являє собою нарости тканини, які утворюються на стінці матки. Вона складається з суміші м'язів і сполучних тканин. Міома зустрічається у 30 відсотків жінок старше 35 років, але вона, на щастя, не є раковим захворюванням або захворюванням, небезпечним для життя. Міоми можуть змінюватись в розмірах від крихітної шпилькової головки до пухлини розміром з баскетбольний м'яч. Як тільки міома була діагностована за допомогою дослідження УЗД або МРТ, можна приступити до її лікування.

1.


Спробуйте гормональну терапію, а саме препарати, які викликають припинення менструацій. За даними клінічних досліджень, ліки, які зупиняють менструацію у жінки, можуть також скорочувати розмір міоми. Тим не менш, це лікування, як правило, не рекомендується для довгострокової перспективи, оскільки це може викликати небажані наслідки, подібні з плином менопаузи, такі як вимивання мінералів з кісткової тканини.

2.


Пройдіть процедуру, під час якої лікар блокує кровообіг міоми за допомогою емболізації маткових артерій. Щоб домогтися такого результату, радіолог вводить особливі мікрочастинки в артерії, щоб перекрити доступ крові до міоми. Тим не менш, вам слід знати, що зростання міоми може поновитися в певний момент після лікування.

3.

Пройдіть ультразвукове лікування, яке фокусує промені на міомі, і прибирає її, підвищуючи внутрішню температуру. Це досить ефективний спосіб лікування, але ця процедура проводиться лише в небагатьох медичних установах.

4.

Пройдіть гистеректомію або міомектомію. Гістеректомія включає в себе хірургічне видалення матки у жінки. Вона може бути ефективною, коли інші методи лікування міоми не дали потрібного результату, так як тільки цей перевірений спосіб може гарантувати, що міома НЕ рецидивує. Міомектомія є альтернативою, при якій яка видаляється міома, а матка залишається. Це дозволяє жінці виносити дитину, але при цьому також залишається ризик того, що міома повернеться.
{/LikeAndRead}