Як лікувати гострий фарингіт в домашніх умовах


Якщо у вас хоча б раз був гострий фарингіт, ви знаєте, наскільки це неприємно. Коли я був підлітком, у мене часто дуже сильно боліло горло, і, врешті-решт, я попросив, щоб мені видалили гланди! Але, до того моменту, моя мама лікувала мене цим способом. Я не знаю, як він працює, але точно знаю, що працює. У мене більше не буває фарингіту, але я раджу цей спосіб тим, хто їм страждає. Протягом пари днів ви відчуєте себе заново народився! Спробуйте, і ви не пошкодуєте!

1.


Розкладіть чисте кухонний рушник на столі або на будь-який інший плоскій поверхні у всю довжину.

2.


Посередині рушники покладіть сирі шматочки бекону.

3.

Налийте на всю поверхню рушники велику кількість оцту так, щоб всі рушник стало мокрим, але оцет з нього не капав.

4.

Візьміть два верхніх куточка рушники та згорніть їх, поклавши поверх бекону. Потім поверніть два нижніх куточка, поклавши поверх верхніх. Це схоже на те, як ви звертаєте лист або конверт. Головне, щоб бекон був повністю накритий рушником.

6.

Тепер візьміть кінці рушника в обидві руки, акуратно підніміть його і обв'яжіть навколо шиї так, щоб кінці рушники знаходилися на задній частині шиї. Переконайтеся в тому, що рушник щільно прилягає до шиї і ніде не провисає, скріпіть кінці рушника безпечної шпилькою або шпилькою для підгузника.
{/LikeAndRead}