Як намалювати гітару


Для того, щоб намалювати гітару, потрібно накреслити кілька ключових фігур різних розмірів і правильно розташувати їх. Перш ніж приступати до картинки, покладіть олівець і папір на плоску поверхню з достатнім освітленням. Найлегше намалювати акустичну гітару. Її обриси не так мудрі, як обриси електрогітари.

1.


Подивіться на справжню акустичну гітару, або знайдіть фотографію. Перш ніж почати малювати, уявіть гітару. Позначте такі важливі частини, як гриф, головка грифа, корпус і резонаторное отвір. Тепер візьміть аркуш паперу і влаштуйтеся зручніше.

2.


Намалюйте два кола, один на іншому. Верхній коло повинен бути приблизно в 2 рази менше нижнього і утворювати з ним цифру 8. Це основа корпусу гітари.

3.

Починаючи від середини меншого кола намалюйте дві вертикальні лінії. Вони послужать грифом гітари. Довжина грифа повинна бути приблизно дорівнює спільної довжині кіл.

4.

На верхівці грифа з'єднайте дві вертикальні лінії горизонтальної. Поверх цього намалюйте ще одну фігуру, яка стане головкою грифа, де розташовані кілки. Щоб намалювати її, звіртеся з фотографією справжньої гітари.
{LikeAndRead}

5.

На звороті грифа намалюйте ще один рівне коло (резонаторное отвір).

6.

Останній важливий крок перед промальовуванням деталей - окреслити безперервну лінію вздовж корпусу гітари. Коли ви це зробите, зітріть вісімку, залишивши лише контур.

7.

Інструмент вже повинен нагадувати гітару, проте додавання горизонтальних ладів і вертикальних струн підкреслить образ. Простягніть струни за резонаторное отвір до середини великого кола. Намалюйте вузький прямокутник, який послужить струнотримачем.

8.

Можна також намалювати 6 кілків на головці грифа, 3 праворуч і 3 ліворуч.

9.

При бажанні можете розфарбувати гітару. Зазвичай для цього береться світло-оранжевий колір, проте це справа вашого смаку.

10.

Завершіть малюнок, додавши будь-які бажані деталі.{/LikeAndRead}