Що не поповніти, якщо ви кинули курити


Доведено, що куріння знижує апетит і змушує людей втрачати вагу. Проте проблемою куріння є викликані їм проблеми зі здоров'ям. Все більша кількість досліджень доводить шкоду куріння, тому все більше людей намагається кинути цю шкідливу звичку. Але, кинувши палити, багато людей раптом виявляють, що значно додали у вазі - іноді на цілих 10 кг! Оскільки ніхто не хоче, щоб ціною за позбавлення від шкідливої звички ставали зайві кілограми, важливо знати, як можна уникнути збільшення своєї ваги.

1.


Двічі на день їжте яблука. Вони не тільки корисні, але й часто допомагають контролювати тягу до менш здорову їжу, коли з'являється відчуття голоду. Оскільки сигарети дещо зменшують апетит, кинувши палити, людина стикається з більш сильним апетитом, і, щоб насититися, змушений більше їсти. Яблука - продукт низькокалорійний, але вони не дадуть вам відчувати почуття голоду.

2.


Поговоріть з лікарем про своє збільшенні ваги. Не варто турбуватися, якщо ви набрали 1-2 кг, але якщо вага збільшилася дуже різко, то потрібно проконсультуватися з лікарем, щоб виключити інші можливі причини. Люди завжди набирають вагу, якщо кидають курити, але будь-яке значне збільшення ваги може бути ознакою наявності інших причин, таких, як проблеми зі щитовидною залозою. Перш ніж думати, що зайві кілограми викликані відмовою від куріння, потрібно виключити інші фактори.

3.

Збільшити фізичну активність. Навіть кілька хвилин бігу на місці під час перегляду своєї улюбленої передачі можуть допомогти вам мінімізувати або зовсім усунути набір ваги. Це відмінний спосіб контролю набору ваги після відмови від куріння, який також допомагає з часом відновити легені.

4.

Дотримуйтеся здорової дієти. Після того, як кинете курити, ви не тільки станете кілька похмурим, але і помітите, що вас тягне до не надто корисним продуктам. Один або два шоколадні батончики мало що змінять, але постарайтеся обмежити споживання таких продуктів і є більше здорової їжі. Відмінним вибором є цільні крупи, оскільки дають відчуття ситості без шкоди для вмісту поживних речовин. Цільні крупи багаті рослинними волокнами, що допомагають очищати наш організм.{/LikeAndRead}