Як трохи повправлятися перед сном


Ви лінуйтеся робити фізичні вправи? Ми всі час від часу грішимо цим. Ось кілька простих вправ, які ви можете робити ввечері перед сном. Не потрібно нічого особливого, тому кожен, хто фізично здоровий, може отримати для себе вигоду.

1.


Зробіть приблизно 20 стрибків, в середньому темпі. Пам'ятайте, це не складна розминка, але легке вправу, які ви робите перед сном.

2.


Нахиліться і доторкніться до пальців ніг. Тримайте ноги разом і тримайте їх распрямленнимі. Напружте, наскільки можете, але не заподіюйте шкоди м'язам. Тримайте натяг до 20 секунд.

3.

Опустіться на підлогу і зробіть 10 віджимань. Якщо вам більше подобаються легкі віджимання, можете встати на коліна. Якщо 10 для вас занадто багато, зробіть тільки 5 віджимань.

4.

Переверніться на спину і зробіть 20 підйомів пресом. Робити потрібно в положенні напівсидячи. Складіть руки на грудях буквою "X", щоб трохи збільшити напругу преса.
{LikeAndRead}

5.

Встаньте і зробіть ще 10 стрибків. Ці прості вправи, у разі регулярного виконання, забезпечать вам міцний сон і допоможуть вам не стати ледарем (або, можливо, навіть вилікувати вас).
{/LikeAndRead}