Як убезпечити ваших дітей, коли вони приймають ванну


Більшість дітей дуже люблять проводити час у ванній кімнаті, їм подобається плескатися у воді, робити мильні бульбашки, переливати воду з одного місця в інше. На жаль, дуже багато нещасних випадків з дітьми відбуваються саме у ванній кімнаті. Тому маленьких дітей не можна залишати і на хвилину одних у ванній. Дитина може обпектися або захлинутися. Ось вам кілька порад, як убезпечити вашої дитини, поки він приймає ванну.

1.


Маленькі діти можуть захлинутися і маленькою лужице, так що вас не повинно заспокоювати те, що у ванній маленький рівень води. Мило, піна для ванн робить ванну дуже слизькою. Дитина може посковзнутися і просто не здатний буде піднятися, внаслідок чого може захлинутися.

2.


Ніколи не залишайте малюків під наглядом старших братів і сестер, вони можуть не впоратися і не встигнути допомогти вашому малюкові. Завжди залишайтеся поруч з дитиною у ванній кімнаті і не відволікайтеся на телефонні дзвінки, дзвінки в двері або на що-небудь ще. Якщо вам просто необхідно відлучитися, краще візьміть дитину з собою. Всього лише одна хвилина, і може бути вже пізно.

3.

Уважніше всього будьте до дитини, який тільки починає ходити. Такі діти найчастіше обпікаються гарячою водою. Потрібно завжди пам'ятати, що наша шкіра набагато щільніше і звичніше до гарячого, тому ви повинні бути дуже обережні, коли наповнюєте ванну дитині. Пробуйте температуру води ліктем, а не рукою. Можливо, варто встановити яке-небудь блокуючий пристрій на кран гарячої води.

4.

Не забувайте вимикати з мережі всі непотрібні прилади у вашій ванній, такі як фени, щипці, електричні бритви, радіо та ін
{LikeAndRead}

5.

Дотримуючись усіх правил безпеки вашої дитини у ванній кімнаті, можна запобігти безлічі саден і нещасних випадків. Будьте уважні до того, що знаходиться навколо вас. Краще перепильнувати, ніж недобдеть.
{/LikeAndRead}