Як полегшити спазми під час менструації без ліків


Вас мучитеся від спазмів і болю кожен місяць під час менструації? Прийняті вами ліки, такі як мідол або ношпа, більше не допомагають або ніколи не допомагали? Вам доводиться пропускати роботу або школу, так як ви просто не можете ходити через біль? П'ять років тому все це відносилося і до мене, до тих пір поки я не стала вивчати і тестувати різні способи полегшення болю, яку я відчувала в своєму животі кожен місяць. Наступні кроки дозволять вам прибрати або полегшити спазми під час менструації.

1.


Компреси з касторовою олією.
Приблизно чотири рази на тиждень спите з невеликим компресом з касторовою олією. Помістіть його на живіт разом з пляшкою з гарячою водою. Якщо ви не хочете спати з компресом, проведіть аналогічну процедуру протягом години вдень. Замість пляшки з гарячою водою можна використовувати грілку.

2.


Вітамін Е.
За два тижні до початку циклу почніть щоденний прийом вітаміну E. Вітамін Е покращує згортання крові, що дозволяє інколи уникнути спазмів. Дотримуйтесь вказівок на упаковці. Продовжуйте прийом під час циклу.

3.

Гомеопатія
За тиждень до початку циклу починайте прийом гомеопатичних препаратів, наприклад капсули з листям малини. Дотримуйтесь інструкції на упаковці. Продовжуйте прийом під час циклу.

4.

Гарячий чай з малиною.
За кілька днів до передбачуваного початку циклу почніть пити гарячий чай з малиною три рази на день. Продовжуйте в перебігу перших днів циклу.{/LikeAndRead}