Як полегшити нудоту


Після того, як ви щільно поїли або зійшли з літака або корабля на землю, або просто довго їхали в автомобілі, ви можете почати відчувати запаморочення і нудоту. Ще більш неприємним може стати почуття нудоти на публіці, коли вас оточує велика компанія друзів. Однак не варто турбуватися, так як існує велика кількість способів запобігти нудоту і позбутися цього неприємного почуття.

1.


Якщо відчуття нудоти не надто сильно, можуть допомогти легкі закуски з великим вмістом вуглеводів, наприклад, крекери або тости. Можна також випити сиропу кока-коли. Цей негазований напій містить концентровані вуглеводи, які можуть допомогти заспокоїти шлунок. Якщо такого сиропу у вас немає, підійдуть будь безалкогольний напій, який зберігався при кімнатній температурі.

2.


Хочете уникнути вживання безалкогольних газованих напоїв? Тоді вам зможе допомогти будь-який напій на зразок чаю або соку. Їх теж потрібно приймати при кімнатній температурі, що не холодними. Так вони доставлять шлунку неприємних відчуттів. Випити потрібно не більше п'ятдесяти грамів за один раз.

3.

В якості альтернативного способу полегшення нудоти використовуйте таблетку Боніна, це жувальна антигістамінна таблетка, яка не містить цукру. Цей препарат допоможе боротися з заколисуванням в транспорті і заспокоює шлунок. Бонин відрізняється від Драмаміна, так як останній діє на внутрішнє вухо і не впливає на нудоту.

4.

Ще один спосіб - це викликати у себе блювоту. Блювота може повністю позбавити вас від почуття нудоти. Як мінімум кілька годин не радимо займатися фізичними навантаженнями, щоб за цей час ваш шлунок міг заспокоїтися. Але не слід змушувати свій організм рватися насильно.
{/LikeAndRead}