Як знайти здоров'я


Найкраще мати і фізичне, і розумове здоров'я. Розум і тіло пов'язані, ви повинні піклуватися про них одночасно. Ключі до здоров'я знаходяться у воді, фізичних вправах, їжі, гарному нічному сні, емоціях і медитації.

1.


Пийте багато води, особливо вранці після пробудження. Спробуйте випивати 5 склянок води. Це допомагає знизити кров'яний тиск і полегшити біль у животі. Вода також допомагає при діабеті, паралічі та інших недугах.

2.


Їжте овочі при кожній трапезі. Вуглеводи, що містяться в овочах і фруктах - відмінні джерела енергії. Використовуйте фрукти і овочі в якості інгредієнтів. Деякі фрукти допомагають розслабитися, поліпшити настрій і взагалі зробити вас щасливішими.

3.

Регулярні вправи спалюють калорії і зміцнюють м'язи, зганяючи жир. Існує безліч вправ, з яких ви можете вибрати вподобане вам. Ходьба - популярний і невитратне вправу. Вам знадобиться лише зручне взуття. Вправлятися з користю можна під час роботи по будинку або в саду.

4.

Хороший сон - одна з найважливіших складових здоров'я.
{LikeAndRead}

5.

Постарайтеся сміятися над деякими ситуаціями, а не стогнати над ними. Сміх усуває напругу, оскільки він зазвичай супроводжується розслабленням. Тому додайте в своє життя більше гумору і сміху.

6.

Помедитуйте. Якщо медитація для вас занадто складна, спробуйте ароматерапію, розслаблюючу музику або йогу. Все це може заспокоїти ваш розум і внести до нього світ.
{/LikeAndRead}