Як знайти спортивну форму


З даної статті ви дізнаєтеся як стати сильними і знайти спортивну форму.

1.


Щоб приступити до занять, перш за все, необхідно придбати абонемент в тренажерний зал або купити комплект гантелей. Я вважаю, що заняття на стаціонарних тренажерах по своєму ефекту схожі на заняття фітнесом, проте, вони не настільки дієві як вправи з гантелями.

2.


Наступним кроком на шляху до набуття спортивної форми є розробка тренувального плану. Вибираючи вид тренування, запитайте себе, чого ви в результаті хочете домогтися: бути в тонусі, набрати м'язову масу або просто стати сильнішими. Відповівши на це питання, ви зможете вибрати вид тренування. В інтернеті або спеціалізованих журналах ви можете знайти кілька таких програм.

Залежно від результату, до якого ви прагнете, ви можете вибрати програми:

для підтримки форми: тренування з легкими гантелями і великою кількістю повторів - більше 15

для набору м'язової маси: тренування з важкими гантелями і малою кількістю повторів - від 3 до 5

для поліпшення фізичної форми: тренування з гантелями середньої тяжкості і середньою кількістю повторів - від 5 до 10.

3.

Після цього, ви можете приступити до занять. Навіть якщо у вас немає бажання, пересильте себе і планомірно, кожного дня виконуйте вправи.

4.

Мабуть, найважливішим пунктом є дієта. Вам необхідно скласти дієту, яка буде відповідати вашим навантажень. Зазвичай до неї входять продукти з високим вмістом вуглеводів і білків, так як вуглеводи - джерело енергії, а білки беруть участь в наборі м'язової маси. Недолік вуглеводів заповнюється руйнуванням м'язової тканини. Крім дієти, дуже важливо приймати вітаміни.
{LikeAndRead}

5.

І, нарешті, все перераховане вище необхідно виконувати протягом 9 тижнів. Потім тиждень відпочити і знову приступати до тренувань. Результат не змусить себе чекати.
{/LikeAndRead}