Як спілкуватися з людьми негативного складу


Спілкування з людьми негативного складу, які до того ж сварливі, щодо нескладне завдання.

1.


Постарайтеся проявляти терпіння по відношенню до членів вашої родини.

Кожен з нас змушений мати справу з негативно налаштованими людьми, а часто, це ті, з ким ми живемо, члени наших сімей. Це може бути дуже втомлює, особливо коли наші найкращі наміри змінити їх з тріском провалюються. Я виявив, що така проста річ як посмішка, найкраще допомагає мені зберігати спокій, навіть у складних ситуаціях.

2.


Члени сім'ї можуть добряче попсувати нерви. Хоча іноді посмішка може згладити і компенсувати незначні негативні коментарі та висловлювання, але іноді і це не допомагає ... особливо, якщо член сім'ї насправді виходить за рамки, ви знаєте, про що я говорю. Про те, коли хтось говорить неприємні речі вам в обличчя, знаючи, що ви намагаєтеся згладити ситуацію, і не збираєтеся відповідати тим же, хоча можливо варто було б. У подібній ситуації часто допомагає зміна теми, коли ви задаєте питання цим людям про них самих. Я зазвичай питаю, як просуваються справи на новій роботі, або підмічаю, що він зробили нову зачіску - про що завгодно, тільки б вони залишили мене в спокої.

3.

Якщо і це не допомагає, на жаль, єдиним виходом з ситуації, що склалася буде піти від них. Якщо вони підуть за вами, поверніться і скажіть, що вам потрібно деякий час побути наодинці, поки вони не зможуть говорити з вами доброзичливо. Вам потрібно дати їм зрозуміти, що ви не збираєтеся бути в'язнем їх негативних емоцій і поганого настрою. Це найскладніша частина, тому що, якщо ви живете з людиною, яка постійно не в дусі і зривається на вас, ви завжди будете йти від спілкування, а це не правильно, адже тим самим, вони заганяють вас в кут. Це робить їх сильнішими, і дуже важко розібратися, коли це дійсно так. Найважливіше ваш емоційний стан і здоров'я і якщо нападки з боку члена сім'ї триватимуть, вам доведеться поставити собі кілька серйозних питань, а також вивести кілька правил, навіть якщо це означатиме, що ви покинете ваш будинок назавжди. Крім того, якщо ви дитина і зіткнулися з емоційним, фізичним або психологічним насильством, зверніться до людини, яка зможе вам допомогти, попередньо переконавшись, що у вас насправді проблеми, адже ви ж не хочете зруйнувати життя ваших батьків, опікунів і свою власну , сказавши неправду.
{/LikeAndRead}