Як визначити педікулз


Огляд на педикульоз - поширена практика в школах, обумовлена великою кількістю дітей, щодня ці школи відвідують. Якщо ви не хочете чекати дзвінка зі школи і боятися, що ваша дитина могла заразитися вошами, ця стаття навчить вас самостійно проводити огляд на педикульоз.

1.


Перш ніж приступати до перевірки, розчешіть всі ковтуни і вузлики.

2.


Оберіть кімнату з достатнім освітленням і посадіть дитину на зручний стілець. Іноді вошей важко розгледіти, так що вам знадобиться джерело яскравого світла.

3.

Розділіть волосся на невеликі пасма і заколіть їх. Приділіть особливу увагу областям за вухами, лінії росту волосся і задньої частини шиї, оскільки в цих місцях вошей виявляють найчастіше.

4.

Звільніть одну пасмо і розділіть її пальцями. Подивіться, чи немає у коренів волосся (прямо біля скальпа) маленьких білих, коричневих або темних частинок (яєць або гнид), які могли прикріпитися до волосся.

Якщо ви виявите частинку, постарайтеся взяти її пальцями і відчепити від волосяного стрижня. Якщо ви відчуваєте опір, швидше за все, це яйце (яйця прикріплені до волосу клейкою субстанцією).
{LikeAndRead}

5.

Виконуючи крок 4, оглядайте скальп на наявність комах. Ви також можете помітити рух. Коли воші тільки завелися, вони можуть бути дуже світлими, і побачити їх можна тільки при пересуванні. Якщо ж воші вже нассалися крові, вони можуть виглядати як маленькі червоні або чорні крапки на скальпа. Більші воші можуть бути коричневого, сірого, чорного кольору, або бути майже прозорими. Так що важливо уважно оглядати шкіру голови.

6.

Якщо ви не можете ясно розгледіти щось підозріло дрібне, використовуйте збільшувальне скло.
{/LikeAndRead}