Як визначити стать майбутньої дитини


Очікування маляти - яскравий і хвилюючий період у житті жінки. Деякі мами воліють не знати заздалегідь стать майбутньої дитини і чекають до моменту його народження. Інші хочуть знати напевно. Для того щоб визначити його, є кілька способів.

1.


Найбільш точно визначити стать дитини допоможе УЗД - але тільки в період вагітності на терміні від двадцяти тижнів. Крім того, можна визначити підлогу за допомогою амніоцентезу (пункції плодового міхура), якщо вам його призначили. Це наукові методи, які можуть визначити стать дитини, однак, і вони припускаються помилок. Існують також ненаукові методи передбачення статі немовляти, нехай і неточні, зате досить кумедні.

2.


Перевіряйте пульс. За серцебиттю плоду можна визначити стать дитини - якщо він вище ста сорока - ймовірно, народитися дівчинка, а якщо нижче, то хлопчик.

3.

Скористайтеся китайської таблицею по зачаття. У цій таблиці зіставляється вік матері і місяць предположительного зачаття дитини, виходячи з цих даних, визначається стать малюка. Це ненауковий метод, але для багатьох жінок він спрацював вірно! Пошукайте відповідну таблицю і відгуки в Інтернеті.

4.

Стать дитини можна визначити по розташуванню плоду - якщо живіт розташований високо, то народитися дівчинка, а якщо низько - хлопчик.
{LikeAndRead}

5.

Спробуйте тест з кільцем. Одягніть обручку на нитку і потримайте над рукою або животиком. Якщо кільце рухається круговими рухами - у вас буде дівчинка, а якщо рухи нагадують маятник - вперед і назад - то, швидше за все, народитися хлопчик.{/LikeAndRead}