Як залишатися здоровим і струнким


З усіма цими турботами про те, як залишатися здоровими і стрункими, ми часом випускаємо з уваги прості, очевидні речі.

Планувати комплекс дій, спрямований на підтримку здоров'я і гарної форми для всієї нашої родини куди простіше, ніж для кожного з її членів окремо. Просто тому, що можна включити в план пункти, які можуть стати в нагоді всім.

1.


Залишайтеся стрункими і активними за допомогою вправ для всієї родини. Необхідна фізична активність: поєднуйте веселе проведення часу з сім'єю з активним відпочинком. Займайтеся тим, що подобається всім. Пограйте у футбол, баскетбол, пострибайте зі скакалкою або покидайте «тарілку» собаці. Це змусить вас посуватися й розвеселить.

2.


Переконайтеся, що всім вистачає води. Деякі вважають, що важливо пити тільки коли жарко або коли ви багато рухаєтеся. Однак вода життєво необхідна всім. В цілому, рекомендується споживати від 45 до 90 г води на 1 кг тіла на добу залежно від рівня активності. Пам'ятайте, що фрукти та інші продукти, що містять багато води, краще, ніж висококалорійні закуски, в яких немає нічого корисного ні для вас, ні для ваших дітей.

3.

Зберегти здоров'я допоможуть прогулянки по пляжу.
Гуляйте з родиною, бажано кілька разів на тиждень, навіть якщо ви всього лише йдете в парк, щоб просто пограти в баскетбол. Прогулянки корисні всім, а часто це ще і єдина можливість поговорити з дітьми.

4.

Поповнюйте раціон вітамінно-мінеральними добавками. Багато доктора стверджують, що їх щоденне вживання може підтримати здоров'я. Виберіть ті, які виглядають так, ніби їх джерелом була їжа, а не незрозуміло що.
{LikeAndRead}

5.

Обговоріть з дітьми, як важливо підтримувати здоров'я. Якщо цього ви ще не зробили, подумайте, як можна їм розповісти про основи правильного харчування і фізичної активності. Можливо, не варто говорити дітям, що ви граєте з ними тому, що так вони і ви будете здоровими. Просто насолоджуйтеся думкою, що діти буду здоровими і стрункими і будуть і в подальшому житті так проводити час.

6.

Привчіть дітей до гігієни: чистота тіла і продуктів харчування - запорука здоров'я. Якщо діти привчені мити руки перед зміною діяльності, вони можуть пронести цю звичку через усе життя. Вони повинні засвоїти, як важливо мити руки кожного разу, повертаючись з вулиці. Якщо їх вік дозволяє, нехай вони миють продукти разом з вами, поки ви будете їм пояснювати, навіщо ви це робите. Батьки часто не беруть до уваги той факт, що важлива частина щоденної гігієни - це ретельне чищення зубів.

7.

Купуйте корисну їжу, включайте фрукти і овочі в раціон якомога частіше. Якщо виховувати дітей з думкою про здорове харчування, то вони залишаться в хорошій формі і в дорослому житті. Тільки уявіть!

8.

Не звертайте з курсу.
Чи не звертай з обраного курсу. Здоров'я і стрункість включають в себе також емоційне благополуччя. Сім'я, активно відпочивальниця і розділяє трапезу, дуже ймовірно буде не тільки стрункою, а й дружною.
{/LikeAndRead}