Як зупинити носову кровотечу


Час від часу у всіх трапляються носові кровотечі. Вони доставляють багато клопоту і можуть створювати справжню суєту, коли ви зайняті чимось важливим. Але вам під силу зупинити їх або значно скоротити крововтрату за допомогою простих порад.

1.


Відірвіть шматочок туалетного паперу і складіть його удвічі. Потім ще раз зігніть навпіл у протилежний бік. У вас вийде квадратний шматок туалетного паперу, який значно менше першого. Відірвіть куточок, у вас вийде шматочок зі стороною приблизно 2,5 см. Знову складіть його навпіл, потім ще раз навпіл в протилежну сторону. Нарешті, складайте шматочок вдвічі кілька разів поспіль, поки у вас не вийдуть шматочки розміром 0,6 см з одного боку і 1,3 см з іншого.

2.


Помістіть вийшов шматочок туалетного паперу під верхню губу і притисніть його до ясен прямо під носом. Натискаючи на це місце, ви зможете зупинити кровотечу приблизно на хвилину.

3.

Потім розслабте губу і зачекайте кілька хвилин. Носова кровотеча повинно припинитися. Тепер можна вийняти шматочок туалетного паперу з-під губи.
{/LikeAndRead}