Як пережити день, якщо ви не виспалися


Кожному з нас доводилося проходити через це: попереду довгий день, багато справ, а вночі напередодні ви майже не спали. Скористайтеся нашими порадами, щоб пережити цей день.

1.


Прийміть душ: це допоможе привести тіло і почуття в порядок, вода посилить кровотік, ви відчуєте себе краще.

2. Добре поснідайте. Вашому організму необхідна порція енергії, так що повноцінний сніданок - це те, що потрібно. Міцна кава, яєчня, сир дадуть вам необхідну енергію, так що не скупіться на білки і вуглеводи.

3. Складіть список того, що необхідно зробити сьогодні.
Коли ми не висипаємося, нашу увагу швидко розсіюється, тому список справ направить вашу енергію в потрібне русло. Дотримуйтеся його, навіть якщо вам належить щось просте, як повернути книгу в бібліотеку, чим більше справ ви встигнете зробити, тим легше ви себе будете почувати.

4.


Відкладіть на завтра те, що можна відкласти.
Зосередьтеся на важливому: зовсім не обов'язково саме сьогодні вибирати подарунок на день народження троюрідною племінниці: зробіть те, що повинно бути зроблено терміново, решта справ почекають.
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть час для відпочинку.
В кінці дня постарайтеся викроїти годинку, щоб полежати і, якщо вдасться, поспати. Прийміть теплу ванну, випийте трав'яного чаю, не думайте про справи, постарайтеся нормально виспатися.

6.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам наступного разу після безсонної ночі, але найголовніше - це пам'ятати, що повноцінний сон - важлива складова здоров'я, якою не варто нехтувати.{/LikeAndRead}