Як перестати червоніти


Якщо ви схильні червоніти, то, скільки б вам не було років, вас це може бентежити. Можливо, ви уникаєте суспільства, тому що боїтеся потрапити в незручне становище. Але вам зовсім не обов'язково все життя вчитися не покриватися рум'янцем. Якщо справите деякі дослідження і втечете до медичного втручання, то у вас повинно вийти позбутися проблеми в корені.

1.


Відвідайте лікаря. Якщо схильність покриватися рум'янцем для вас - справжня проблема, пройдіть докладний медичне обстеження, щоб виключити наявність серйозних медичних проблем. Рум'янець може бути симптомом лихоманки, менопаузи або куперозу. Після того, як ви виключили ймовірність цих захворювань, пошукайте інші причини вашої проблеми.

2.


Обмежте прийом алкоголю. У багатьох алкоголь природним чином викликає рум'янець, так що, якщо хочете перестати червоніти, уникайте вживання алкогольних напоїв. Якщо ви повинні випити спиртне, пийте помірно, щоб уникнути побічних ефектів.

3.

Уникайте гострої їжі. Гостра їжа природним чином підсилює приплив крові до обличчя, так що, якщо хочете усунути джерело зайвого рум'янцю, уникайте надміру гострої їжі.

4.

Підтримуйте стабільну температуру. Різкий перехід з тепла в холод і навпаки може викликати у багатьох рум'янець. Так що, якщо хочете перестати червоніти, носіть шарф або регулюйте температуру в будинку або офісі так, щоб вона збігалася з температурою вулиці.
{LikeAndRead}

5.

Зберігайте спокій. Емоційні злети і падіння можуть позначитися на кольорі вашого обличчя, так що уникайте стресів.
{/LikeAndRead}