Як перестати мочитися в ліжко


Вам здається, що гора брудних простирадл у багато разів перевищує стопку чистих і пральна машинка ось-ось зламається? Виводити плями сечі з білосніжних простирадлом - це не кошмарний сон, а ваша повсякденна реальність? І вам це все набридло?

Ви розумієте, що нічне нетримання сечі - це недуга, і що ви бруднить постіль ні з примхи, тому що вам ліньки встати або на зло. Насправді, ви навіть не можете прокинутися, коли це відбувається. Що вам треба зробити? Всього лише поміняти звичний порядок речей. Тільки так ви більше не будете прокидатися в мокрій постелі.

1.


Не пийте багато рідини після вечері. А за три години до сну взагалі не пийте ні краплі.

2.


Обов'язково сходіть в туалет, перед тим як лягати спати. Переконайтеся, що між відходом до сну і останнім походом в туалет пройшло не більше години.

3.

Відмовтеся від коли та інших напоїв з вмістом кофеїну. Кофеїн безпосередньо впливає на кількість ваших походів в туалет.

4.

Переконайтеся, що у вас немає ніяких захворювань та інфекції сечовивідних шляхів. Обговоріть цю делікатну проблему зі своїм лікарем, оскільки енурез може бути наслідком якого-небудь захворювання.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що з вашої спальні не чутні звуки води, що ллється у ванній або капає крана на кухні, оскільки ці звуки можуть призвести до сечовипускання під час сну. Не періть і не мийте нічого перед сном. Перенесіть акваріум із спальні в іншу кімнату.
{/LikeAndRead}