Як перестати потіти вночі


Є кілька заходів, які ви можете зробити, щоб забути про нічний піт і перестати прокидатися у вологому ліжку. Існує кілька хвороб, які викликають нічне потіння, і їх потрібно лікувати у лікаря, однак, іноді ця проблема не викликана жодними захворюваннями. Якщо ваше нічне потіння не має медичного обгрунтування, ось що ви можете зробити:

1.


Якщо ви спите під кількома ковдрами, спробуйте зменшити їх число. Велика кількість ковдр може бути причиною утримання надлишків тепла, через що ви потієте. Постарайтеся спати, укрившись мінімальною кількістю ковдр, достатнім при цьому для того, щоб не мерзнути.

2.


Підтримуйте в кімнаті прохолодну температуру. Якщо в кімнаті дуже жарко, ви можете потіти вночі через підвищену температуру тіла. Вимкніть нагрівальні пристрої.

3.

Відходячи до сну, не надягайте занадто багато одягу. Хоча спочатку це створює відчуття затишку, багатошаровий одяг може утримувати надлишок теплоти тіла і змушувати вас потіти. Замість цього надягайте небудь легке, прохолодне і що дозволяє тілу дихати під час сну.

4.

Використовуйте дихаюче постільна білизна. Гіпоалергенне постільна білизна та пластикове покриття матраца відмінно захищають від алергенів, але не дозволяють тілу дихати. Купуйте комплект якісного бавовняного білизни і не використовуйте ніяких додаткових перепон або шарів, які можуть прилипнути до вашої шкіри вночі.
{LikeAndRead}

5.

Постарайтеся заспокоїти свої нерви і скоротити кількість стресу у своєму житті. Часто нічний піт обумовлений хвилюванням і стресом, так що постарайтеся менше тривожитися.
{/LikeAndRead}