Як перестати скреготати зубами


Для людей, які скрегочуть зубами, не так просто позбутися від цієї проблеми. Цей стан називається «бруксизм». При цьому недугу люди зазвичай скрегочуть зубами уві сні. Якщо бруксизм не лікувати, він може призвести до стирання зубів, головним болям, хворобливості шиї і спини, а також до стану під назвою «синдром Костена» (больової дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба).

Є деякі прийоми, що дозволяють перестати скреготати зубами.

1.


Нехай ваш рот буде розслаблений. Верхні і нижні зуби повинні стикатися тільки при пережовуванні їжі або при ковтанні. Це зменшить бажання звести зуби і почати скрегіт ними.

2.


З'їжте яблуко, цвітну капусту, моркву або інший хрусткий сирої овоч чи фрукт перед тим, як піти спати. Це може допомогти заспокоїти ваші гіперактивні щелепи.

3.

Розслабтеся. Бруксизм (скрегіт зубами) часто пов'язаний зі стресом. Якщо ви навчитеся заспокоюватися і розслаблятися, це стане кращим засобом, який допоможе вам позбавитися від скреготіння зубами.

4.

Накладайте на свої щелепи теплі компреси. Намочіть серветку з махрової тканини теплою, майже гарячою, водою, вичавіть її насухо і прикладайте до обох сторін особи. Проробляйте це часто. Це розслабить стискаються м'язи.
{LikeAndRead}

5.

Якщо необхідно, витратьте на капу для захисту зубів, щоб захищати зуби під час сну. Можливо, вам варто відвідати дантиста, щоб він зробив вам капу на замовлення.
{/LikeAndRead}