Як користуватися тампонами


Тампон або прокладка? Вічне питання, яке задають собі мільйони дівчат, коли досягають статевої зрілості. Багато хто з них не користуються тампонами тільки тому, що не знають, як це робити, і соромляться запитати деталі. Вибір залишається за вами, і нехай він грунтується на різних доводах, але ніяк не на тому, що ви не знаєте, як використовувати тампон.

1.


Купуйте правильний вид тампонів. Існують тампони з пластиковими аплікаторами і без аплікатора. Тампони з аплікатором вводити зручніше. Варто почати знайомство саме з такими тампонами. Тампони також розрізняються за всмоктуючою здібності. Використовуйте тампони великого розміру з позначкою «Super» тільки в дні найбільш рясних виділень.

2.


Перед тим як вводити тампон, ретельно вимийте руки. Слід їх вимити і після того, як введете тампон.

3.

Встаньте, злегка розставте ноги і трохи зігніть коліна. Можете поставити одну ногу на унітаз або сісти на унітаз, якщо вам так зручніше.

4.

Візьміть тампон за середину аплікатора. Тампон буде вводитися стороною без мотузочки. Зазвичай на аплікаторі є виступ, який вказує, де потрібно взятися за тампон. По суті, це те місце, де менша трубка вставлена в більшу.
{LikeAndRead}

5.

Піднесіть тампон до входу в піхву. Можете допомогти собі другою рукою і розсунути статеві губи.

6.

Обережно натисніть на аплікатор, щоб ввести тампон. Тисніть до тих пір, поки ваші пальці не торкнуться тіла, а велика трубка не увійде до вас повністю. Введення тампона - найскладніша частина. Можливо, вам знадобиться кілька спроб, щоб у вас вийшло. Спробуйте розслабитися; напружені м'язи не дадуть вам ввести тампон всередину. Крім того, не намагайтеся вводити тампон, направляючи його вгору, тримайте тампон у напрямку до спині.

7.

Вставте внутрішню частину тампона (трубку меншого діаметру) в зовнішню частину (трубку більшого діаметру). Цим ви пропхнеться сам тампон в піхву. Якщо ви відчуваєте, що тампон встав не надто зручно для вас, ви не зможете його поправити. Вам доведеться вийняти його і спробувати вставити вже новий тампон.

8.

Вийміть аплікатор з піхви. Переконайтеся, що частина мотузочки від тампона знаходиться зовні - вона буде потрібно вам, щоб вийняти тампон.
{/LikeAndRead}