Як допомогти алкоголіку


Алкоголізм або пристрасть до спиртних напоїв - це проблема, яка стосується не тільки самого питущого людини, але і його друзів і членів родини. Алкоголіки часто не визнають, що у них є проблеми, і саме на плечі тих, хто їх любить, лягає необхідність допомогти їм. Для цього потрібно терпіння і позитивний настрій, допомога алкоголіку - заняття зовсім не безнадійна.

1.


Пошукайте інформацію про алкоголізм. Дізнатися, чому алкоголіки залежні від алкоголю. Спробуйте поставити себе на їх місце.

2.


Зверніться за допомогою до інших друзям і членам сім'ї. Якщо вчасно втрутитися, ви разом напевно зможете допомогти своєму ближньому усвідомити свою біду.

3.

Розкажіть алкоголіку про наслідки його пристрасті, про небезпеку, якій він піддає себе і людей навколо себе, вживаючи алкоголь.

4.

Завжди будьте поруч, щоб підтримати. Нехай п'є людина знає, що ви завжди готові допомогти. Нехай він буде впевнений, що йому є куди йти всякий раз, коли у нього виникає проблема і він відчуває себе пригніченою.
{LikeAndRead}

5.

Зверніться в спеціальні установи, що допомагають членам сім'ї алкоголіка і його друзям. Такі установи працюють з близькими колишніх алкоголіків і тих, хто до цих пір страждає від цієї недуги, постачають інформацією про те, як можна впоратися з проблемою алкоголізму.
{/LikeAndRead}