Як знизити кров'яний тиск


Кров'яний тиск можна понизити, вживаючи щодня певну їжу і виконуючи фізичні вправи. Ця стаття допоможе вам стежити за відносно високим кров'яним тиском. Якщо у вас занадто високий кров'яний тиск, вам потрібно негайно відвідати терапевта.

1.


Записуйте все, що ви з'їли. Вам потрібно віддавати перевагу продуктам з низьким вмістом натрію. Натрій безпосередньо впливає на кров'яний тиск. Їжте більше фруктів і овочів, тому що в них низький вміст натрію. Протягом дня уникайте вживати хліб, печиво, солоні крекери, легкі закуски, свинину і перероблене м'ясо для сендвічів.

2.


Проконсультуйтеся з лікарем і попросіть його розробити для вас спеціальну дієту, до якої входили б продукти з низьким вмістом натрію. Мало натрію міститься в продуктах, вирощених в природних умовах. У той же час, натрій дуже часто використовується для консервування.

3.

Знижуйте кров'яний тиск щоденними фізичними вправами. Менше піддавайтеся стресу, дізнайтеся, як управляти своїми емоціями, щоб тиск був в нормі. Більше інформації про управління емоціями можна знайти в інтернеті. Правильна дієта і фізична активність дозволять підтримати нормальний кров'яний тиск.
{/LikeAndRead}