Як побудувати будинок на дереві


Що може зрівнятися з будинком на дереві, коли мова йде про таємний притулок для дітей? Розташований серед гілок, будинок на дереві може бути тим самим місцем, куди не потраплять цікаві погляди дорослих. Діти можуть проводити тут довгі літні дні, читаючи книги або мріючи про далекі країни. Побудувати будинок на дереві не так вже й важко, і це принесе стільки годин радості для вашої дитини.

1.


Підберіть велике гілкуються дерево. Дерево повинно мати як мінімум дві гілки, які знаходяться приблизно на одній висоті. Подивіться на гілки, які розташовані перпендикулярно землі і залишаються на одному рівні. Випробуйте гілки на міцність, щоб переконатися, що вони будуть тримати вагу будинку. Уникайте засохлих або відмираючих гілок, які можуть зламатися з плином часу.

2.


Побудуйте основу будинку на дереві, прибивши 2 дошки з чотирьох через дві гілки біля стовбура дерева, а інші 2 - в тій точці, де площа будинку буде закінчуватися. Пустіть одну дошку по стовбуру дерева, визначивши відповідну висоту будинку. Надійно скріпіть дошки між собою.

3.

Побудуйте каркас для майбутнього будинку на дереві, прибивши вертикальні дерев'яні бруски до верхніх гілках за допомогою цвяхів. До кінця брусків прибийте горизонтальні дошки таким чином, щоб у вас вийшло міцну основу для майбутніх стін.

4.

Обшийте стіни будинку на дереві дошками, прибиваючи їх до каркаса. Залиште відкритий простір поруч зі стовбуром дерева, воно буде служити дверима. Закрийте зовнішню частину будинку вагонкою, прикріпивши її до дощок. Ви можете повністю закрити лицьову стіну будинку або залишити її відкритою, щоб дітям було можна оглядати околиці.
{LikeAndRead}

5.

На стовбурі дерева закріпіть драбину, по якій діти зможуть підніматися в будинок.

6.

Випробуйте будинок на дереві на предмет безпеки, перш ніж дозволяти дітям грати в ньому. Будьте обережні з дуже маленькими дітьми.
{/LikeAndRead}