Як погладшати


Хочете стати предметом насмішок і підколок з боку оточуючих? Ну, тоді - вперед! Ні в чому собі не відмовляйте! Поповнюйте ряди страждаючих ожирінням. Ось вірний спосіб, як це зробити в найкоротші терміни:

1.


Починайте день з вживання максимально калорійної їжі, багатої вуглеводами. Не скупіться, кладіть більше цукру в каві, з'їжте шоколадний десерт. Збираючись на роботу, не забудьте взяти з собою якомога більше всіляких солодощів. Без них ніяк не можна. Обов'язково візьміть з собою шматок піци. Перекусіть по дорозі на роботу.

2.


Якщо ви завчасно приїхали на роботу, прикупите ковбаси. Це буде до речі. Під час роботи частіше робіть перерви, щоб попити кави з цукерками. Не забудьте поділитися з вашими колегами. Нехай теж не відстають і стрімко поповнюють ряди толстеющіе.

3.

Не позбавляйте себе обіду. Це святе. Сходіть до їдальні і як слід підкріпіться. Замовте подвійну порцію десерту. Завжди майте при собі чіпси. З газованою водою - це те, що треба. До того ж, це ж така легка їжа. Збираючись додому, дізнайтеся, чи не залишилося у кого непотрібних продуктів, візьміть їх з собою в дорогу. Візьміть до уваги, що вам не обійтися без міні-холодильника. Це незамінна річ по дорозі на роботу і назад. Заповніть його вашими улюбленими прохолодними напоями. Алкоголь прибережіть на обід.

4.

Отже, робочий день закінчився. Нарешті ви вдома. Настав час нормально поїсти. Якщо у вас немає ні найменшого бажання готувати, замовте піцу. Так поситнее! Чекаючи доставки, побалуйте себе шоколадним мусом.
{LikeAndRead}

5.

Хочете подивитися телевізор? Обов'язково приготуйте попкорн. Що за перегляд телевізора без попкорну? До речі, а де ваш пес? Він зовсім схуд. Ви ж з'їли весь його корм! Думаю, треба зав'язувати з цим. Все ж це не особливо корисна їжа.

6.

Під час покупок частіше робіть перерви, щоб перекусити. Погризіть моркву, селеру. Пам'ятайте: вірний спосіб погладшати - є, не перестаючи. Їжа повинна стати основною частиною вашого життя і головним джерелом задоволення і радості. Над вами сміються? Дурниця, не варто звертати на це увагу. Худі вам заздрять, це ж очевидно. Головне те, що ви подобаєтеся собі і задоволені своєю зовнішністю. Так що не давайте нікому збити вас з пантелику. Ви на вірному шляху ... До ожиріння.{/LikeAndRead}