Як правильно ввести тампон в перший раз


Тампони - це безпечна і здорова альтернатива прокладкам, яка при правильному використання допоможе вам почувати себе більш вільно під час менструації. Користуючись тампонами, ви зможете: плавати, займатися різними видами спорту і не відчувати зайвої тяжкості. Звичайно, перше використання тампона трохи лякає, але якщо ви розслабитеся і візьмете на озброєння пару рад, то з задоволенням почнете користуватися тампонами.

1.


За останні два десятки років тампони значно змінилися, тому дуже важливо вибрати ідеальні тампони для вашого тіла. Існують різні форми, розміри і покриття тампонів, але для першого разу виберете самий маленький.

2.


У перший раз тампон слід вводити в той день, коли у вас самі рясні виділення, так як це спростить введення тампон в піхву.

3.

Сядьте, встаньте або сядьте навпочіпки, злегка розставивши ноги. Важливо, щоб у момент введення тампона ви розслабилися, тому влаштуйтеся зручніше, не напружуючи м'язи піхви.

4.

Тримайте тампон, як олівець, біля входу в піхву в глибині малих статевих губ (шкіра прямо перед піхвою). Можливо, вам знадобиться дзеркало, щоб краще бачити, що ви робите. Вставте тампон, акуратно проштовхнувши його у напрямку до анального отвору. Чи не штовхайте тампон прямо вгору, так як піхву розташоване по діагоналі - отже, тампон не стане на місце.
{LikeAndRead}

5.

Вставляйте аплікатор (велика трубка зовні), поки він майже повністю не увійде до вас. Потім, вказівним пальцем вводите сам тампон через аплікатор, поки він повністю не увійде до аплікатор.

6.

Тепер коли ви вставили тампон, ви можете витягти аплікатор. Переконайтеся, що шнур для вилучення тампона видно і виступає з піхви.

7.

Після вилучення аплікатора, ви не повинні відчувати дискомфорт. Якщо вам боляче або незручно, значить тампон був введений неправильно, його слід видалити і спробувати ввести новий тампон.

8.

Не турбуйтеся, якщо вам довелося зробити кілька спроб, щоб вставити тампон. Якщо у вас нічого не виходить, зробіть перерву і дайте м'язам розслабитися. Якщо вам боляче, або з'явилося подразнення, спробуйте зробити це в інший день.{/LikeAndRead}