Як правильно мити руки


Миття рук у багатьох увійшло в звичку настільки, що його навіть не сприймають серйозно. Однак воно залишається ефективним способом запобігання поширення хвороб. У 1840 Доктор Ігнац Земмельвейс встановив зв'язок між немитими руками і високим рівнем смертності у жінок, які щойно народили в пологовому будинку Відня. Після того, як лікарям запропонували мити руки перед тим, як контактувати з породіллями, рівень смертності знизився. Щоб члени вашої родини були здоровими, навчіть своїх дітей правильно мити руки. Це здорова звичка, від якої виграють усі.

1.


Налаштуйте кран так, щоб вода для миття рук була теплою. Деякі вважають за краще торкатися крана в публічному туалеті через паперовий рушник, але не варто надмірно турбуватися, якщо ви не будете так робити. Ретельне миття рук для цього і призначена.

2.


Нанесіть на руки рідке мило і ретельно намилюйте їх не менше, ніж протягом 15 секунд. Потріть всі оголені поверхні, включаючи зап'ястя, ділянки між пальцями, під нігтями і із зворотного боку пальців. Це допоможе відтерти бруд з шкіри. Якщо ви педантично ставитеся до гігієни, і вас турбує, що в публічних туалетах НЕ буде мила або паперових рушників, носіть із собою в косметичці рідке мило в маленькій пляшечці і пакетик серветок.

3.

Знову помістіть руки під теплу проточну воду. Ретельно їх промийте. Якщо на ваших руках залишаться сліди мила, це може пересушити шкіру.

4.

Коли закінчите, струсіть надлишки води. Витріть руки чистим тканинним або паперовим рушником. Закрийте кран не голими руками, а паперовим рушником, оскільки люди з брудними руками стосуються крана до того, як миють руки. Якщо ви в публічному туалеті, використовуйте упаковку із серветками, якщо поблизу немає паперових рушників.
{LikeAndRead}

5.

Якщо поруч з вами немає мила і води, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук на основі спирту. Ретельно втирайте його в ті ж ділянки рук, які ви миєте за допомогою мила та води. Процедура буде завершена, коли дезінфікуючий засіб висохне.
{/LikeAndRead}