Як правильно доглядати за окулярами


Ще зовсім недавно окуляри були відносно недорогими, їх виготовляли з загартованого скла, їх було легко протирати, а служили вони вічно або до тих пір, поки їх не розіб'ють. Сучасні більш дорогі окуляри мають пластикові лінзи зі спеціальним покриттям для зменшення яскравого світла, захисту від ультрафіолетового випромінювання і стійкості до подряпин. За такими окулярами важче доглядати, і потрібно вживати спеціальні заходи, щоб уникнути стирання поверхневого покриття або появи подряпин на пластикових лінзах.

1.


Промивання.

Щоб мінімізувати стирання і подряпини, спочатку промийте ваші окуляри під водопровідною водою, змив з поверхні лінз частинки пилу і бруду. Ця умова особливо важливо після роботи в запилених умовах.

2.


Обережно намилюємо.

Вимийте руки з милом. Потім, нанесіть на вологе кінчики пальців трохи засобу для миття посуду або рідке мило, м'яко натріть лінзи, щоб очистити їх від сальних плям.

3.

Стираємо плями.

Ретельно змиваємо мильну піну під теплою водою. Уважно оглядаємо, і, якщо на лінзах залишилися брудні плями, повторюємо процедуру з намилюванням і промиванням.

4.

Сяюча чистота.

Не витирайте лінзи насухо, краще енергійно сдуйте залишки крапель води з внутрішньої і зовнішньої поверхонь лінзи. Насухо витріть тільки зовнішній край оправи окулярів. Завжди дотримуйтесь цій процедурі, і ваші окуляри будуть чистими і без подряпин!{/LikeAndRead}