Як запобігти варикозне розширення вен


Варикозне розширення вен найчастіше виникає в нижній частині ніг. Існує багато чинників і умов, що викликають це захворювання, серед них підлога (варикозного розширення вен більше схильні жінки), вік, вагітність і спадковість. Ви можете запобігти варикозне розширення вен, трохи змінивши спосіб життя.

1.


Стійте прямо. Правильна постава допомагає зменшити тиск крові у венах.

2.


Підтримуйте нормальну вагу. Занадто велику вагу збільшує навантаження на роботу всієї системи кровообігу в організмі, що, у свою чергу, підвищує тиск у венах ніг.

3.

Чи не схрещуйте ноги коли сидите. Такий стан уповільнює висхідний потік крові на шляху серцю, і підвищує тиск у венах ніг.

4.

Регулярно виконуйте фізичні вправи, віддайте перевагу таким видам діяльності, як ходьба, їзда на велосипеді, веслування і плавання. Це сприятиме прискоренню загальної циркуляції крові в організмі без надмірного підвищення внутрішньовенного тиску в ногах.
{LikeAndRead}

5.

Намагайтеся не стояти на одному місці протягом тривалого періоду часу. Якщо ваша робота вимагає цього, наприклад, якщо ви касир або продавець, носіть спеціальні антиварикозні панчохи або колготки. Вони сприяють поліпшенню кровообігу.

6.

Витягайте ноги, якщо вам доводиться сидіти протягом тривалого часу. Повертайте щиколотки і згинайте пальці ніг під час сидіння.

7.

Не носіть одяг, який вам тисне в області талії, паху або в ногах.

8.

Відмовтеся від високих підборах. Надмірне навантаження на нижню частину ніг може уповільнювати кровотік від нижньої частини тіла назад до серця.

9.

Коли лежите, піднімайте ноги вгору на 15-30 см вище рівня серця. Це дозволяє крові з нижньої частини ніг легко перетікати назад до серця, що зменшує навантаження на серцеві клапани. Це свого роду перепочинок для нижньої частини ніг.

10.

Уникайте вживання протизаплідних таблеток з високим рівнем вмісту естрогену, він знижує еластичність венозних клапанів.
{/LikeAndRead}