Як запобігти ангіну


Ангіну викликає крихітна бактерія, яка мешкає в горлі і на шкірі. Ви можете заразитися ангіною, якщо хвора людина чхне на вас чи висякається поруч, або якщо ви скористаєтеся однієї виделкою, ложкою або соломинкою. Існує кілька запобіжних заходів, за допомогою яких ви можете запобігти ангіну.

1.


Прикривайте рот. Кашляющий людина повинна прикрити рот, а ви повинні відійти і зробити те ж саме. Прикривати рот потрібно одноразовим хусткою. Дайте хворому маленьку пачку хусток, щоб він міг носити її в кишені.

2.


Попросіть хворого викидати хустки. Це також стосується ваших дітей. Поставте одну невелику кошик для сміття в машині, а іншу поруч із хворим. Попросіть хворого викидати хустки після використання. Не чіпайте їх самі.

3.

Мийте руки. На руки потрапляє великий відсоток бактерій ангіни. Мийте руки часто, особливо перед їжею або приготуванням. Мийте руки після того, як доторкнетеся до хворого. Антисептичні гелі для рук зручні і здатні вбивати бактерії. Але не можна замінювати гелем миття рук.

4.

Очищайте подряпини і ранки. Носіть в сумочці антисептик. Бактерії ангіни також можуть інфікувати ранки. Болячки повинні бути чистими.
{LikeAndRead}

5.

Щодня приймайте вітаміни. Вітаміни зміцнюють імунну систему і дозволяють вам відганяти ці підступні бактерії, перш ніж вони здолають вас.
{/LikeAndRead}