Як запобігти викидень


Викидень - жахлива подія, яке необхідно запобігти будь-яку ціну. Хоча не існує надійного способу, що гарантує ідеальний перебіг вагітності, є засоби, за допомогою яких можна запобігти викидень. Найкраща можливість уникнути викидня полягає в тому, що ви повинні піклуватися про здоров'я і своє, і дитини.

1.


Найважливіший крок полягає в регулярних візитах до гінеколога. Ви повинні відвідати лікаря гінеколога відразу ж, як тест на вагітність показав позитивний результат. Лікар зможе уважно стежити за перебігом вашої вагітності особисто, і це буде набагато краще заочного консультування.

2.


Приймайте вітаміни і мінерали! Найбільш важливими мінералами, які ви повинні приймати, щоб уникнути викидня, є кальцій, залізо і фолієва кислота. Фолієва кислота особливо важлива на самому початку вагітності. Рекомендована кількість становить 400 мкг, але вам може бути її замало.

3.

Їжте здорову їжу. Обмежте споживання жирів, і не забудьте включити в раціон велика кількість фруктів і овочів. Листові зелені овочі, такі як шпинат і брокколі, особливо важливі. В ідеалі ви повинні з'їдати порцію овочів під час кожного прийому їжі.

4.

Уникайте сигаретного диму. Якщо ви курите, припиніть. Зробіть все можливе, щоб уникати людей, які курять. Не турбуйтеся про те, що інші люди подумають, робіть тільки те, що важливо для вас і вашої дитини. Якщо ви хочете запобігти викидень, це просто життєво необхідно.
{LikeAndRead}

5.

Відмовтеся від цукру і напоїв з кофеїном, пийте чисту воду. Це означає, що вам не слід вживати безалкогольні напої, алкоголь і каву. Вам навіть не слід пити занадто багато фруктового соку. Зрідка можна випити чашку чаю (зелений чай краще), але в основному ви повинні пити воду, і намагатися пити її якомога більше.

6.

Робіть фізичні вправи і намагайтеся більше часу проводити на відкритому повітрі. Поговоріть зі своїм лікарем про відповідною програмою вправ. Піші прогулянки протягом 30 хвилин на день можуть бути дуже корисні, і, якщо у вас є така можливість, частіше виходьте на вулицю подихати свіжим повітрям і побути під сонцем.

7.

Підтримуйте позитивний настрій. Це, мабуть, найважчий крок, але він може бути дуже важливим. Уникайте негативних думок і будьте щасливі. Насолоджуйтесь кожною миттю кожного дня. Намагайтеся уникати стресу. Робіть все, що допомагає позбутися від нього - моліться, займайтеся медитацією, йогою.

8.

Висипайтеся. Ви повинні спати не менше 8 годин за ніч, і навіть можете подрімати вдень. Якщо ви відчуваєте втому, лягайте спати. Чи не перевтомлюйтеся.
{/LikeAndRead}