Як запобігти запори


Не знаєте, як позбутися від запорів? Насправді, зробити це не так вже складно. Існує багато способів позбутися від запорів, але не менш важливо запобігти їх появі.

1.


Якщо вам необхідно терміново позбутися запору, прийміть послаблюючий засіб, таке як мінеральне масло, гідроксид магнію або засіб на основі сени. Однак не варто зловживати медикаментами, а краще внести зміни в раціон харчування.

2.


Візьміть насіння льону і подрібніть їх. Щодня приймайте по дві столові ложки насіння льону. Насіння льону містять велику кількість корисних нерозчинних волокон і є відмінним натуральним засобом від позбавлення і запобігання запорів. Також включіть в раціон харчування продукти, багаті клітковиною, такі як бобові, овочі, вівсяна крупа.

3.

Пийте багато води. Вода в організмі сприяє кращому перетравленню їжі. Вживання води також сприяє схудненню і підтримці здоров'я в цілому.

4.

Робіть фізичні вправи. Фізична активність найкращим чином позначається на організмі. Здійснюйте прогулянки не менше півгодини. Щоденні прогулянки перешкоджають застійним явищам в кишечнику, що знижує ризик появи запорів.
{LikeAndRead}

5.

Вживайте в їжу чорнослив. Чорнослив є відмінним натуральним проносним засобом. Приймайте чорнослив не тільки під час запорів, але і для їх профілактики.

6.

Застосування пробіотиків також запобігає появи запорів. Їх можна використовувати як добавку до їжі, або кожен день вживайте йогурт.
{/LikeAndRead}