Як запобігти набряки кінцівок


Набряки рук або ніг можуть вас надзвичайно турбувати. Вони можуть бути ознакою проблем зі здоров'ям, але найчастіше це лише показник вашої активності протягом дня. З цієї статті ви дізнаєтеся, як запобігти появі набряків.

1.


Уникайте занадто солоної їжі і напоїв з високим вмістом натрію. Сіль затримує в організмі воду, що призводить до набряків.

2.


Пийте протягом дня стільки води, скільки зможете, і це запобіжить появі набряків. Розділіть ваш вагу в кілограмах на 35 і ви отримаєте вашу денну норму води в літрах. Наприклад, ви важите 70 кг, значить ваша денна норма - 2 л води. Звучить трохи дивно: пийте більше води, щоб позбутися від набряків, але це дійсно працює.

3.

Відпочивайте якнайбільше. Не проводьте весь день на ногах. Якщо вам все ж доводиться це робити, дозволяйте собі невеликі перерви. Якщо є можливість, коли відчуєте, що ноги набрякають, ляжте на кушетку або ліжко і закиньте ноги вище.

4.

Нехай вам буде прохолодно. Спека і вологість сильно збільшує можливість набряків. Якщо вам не жарко, набряки не будуть вас сильно турбувати.
{/LikeAndRead}