Як запобігти пітливість пахв


Ніщо не здатне поставити вас в більш незручне становище, ніж рясна пітливість пахв. Всі ми відчуваємо такі труднощі час від часу, але у деяких людей, не суть, страждають вони гіпергідрозом чи ні, надмірне потовиділення стало проблемою на зовсім іншому рівні. Нижче наведена інформація відносно того, як запобігти пітливість пахв.

1.


Голіть пахви. Не обов'язково збривати волоски під корінь, але волосся пахвами не повинні бути довше 1 см.

2.


Нанесіть досить велика кількість яблучного оцту на пахви і дайте йому висохнути. Він підсушить ваші пори і допоможе вбити викликають неприємний запах бактерії, як тільки почнете потіти в наступний раз. Також в результаті цієї процедури в серйозній мірі скоротиться кількість поту, яке утворюється у вас пахвами.

3.

Користуйтеся дезодорантом-антиперспірантом. Він допоможе запобігти потіння пахв поряд з яблучним оцтом. Якщо вам самим здається, що оцту достатньо, пропустіть цей крок.

4.

Повторюйте ці кроки кожен день, щоб досягти оптимальних результатів. Це вимагає зусиль, але це все-таки краще, ніж нічого.
{LikeAndRead}

5.

Подумайте над тим, щоб зробити ін'єкції ботокса пахви. Доведено, що ботокс пригнічує потові залози і скорочує кількість виробленого ними поту. Однак пам'ятайте, що ботокс - це тільки тимчасовий захід, додаткові ін'єкції потрібно робити кожні 3-4 місяці або як накаже ваш лікуючий лікар.
{/LikeAndRead}