Як запобігти появі вошей


Воші - противні маленькі паразити, які харчуються людською кров'ю. Воші поширюються при тісному контакті із зараженою людиною. Діти можуть бути переносниками цих маленьких паразитів, часто навіть не підозрюючи про це. У дітей також є звички, які полегшують передачу вошей, тому педикульоз особливо поширений серед дітей молодшого віку. З цієї статті ви дізнаєтеся кілька корисних порад і методів щодо запобігання появи вошей у вашому будинку.

1.


Однією з кращих профілактичних заходів, яку ви можете зробити, є бесіда з дітьми на тему вошей і способів передачі педикульозу від однієї людини до іншої. Є три основні шляхи зараження. Вони перераховані нижче. Зустрітися з найбільш поширеними способами зараження вошами і потім навчіть вашої дитини уникати подібних ситуацій, якщо таке можливо.

2.


Необхідно стежити за «особистим простором» і уникати зіткнення з головою і волоссям іншої людини. Діти часто грають в безпосередній близькості один до одного і можуть навіть не помітити, як їх голова торкнеться голови іншої дитини, так що цю ситуацію запобігти найважче. У дітей це правило відкладається в пам'яті вже після того, як вони підхопили вошей від іншої дитини. Розкажіть дітям про «особисте просторі», про те, як важливо за ним стежити. Вони можуть це зрозуміти і це допоможе запобігти поширенню вошей поки діти перебувають у компанії друзів.

3.

Не передавайте нікому ваші особисті речі, такі як щітки, гребінці, та інші аксесуари для волосся, шапки, шарфи, рушники, куртки і будь-яку іншу одяг. Ви можете продезінфікувати щітки, гребінці, аксесуари для волосся, нагрів воду приблизно до 55 градусів, і витримавши ці предмети в гарячій воді протягом приблизно 10 хвилин.

4.

Переконайтеся, що у навчальному закладі, який відвідує ваша дитина приймаються належних заходів обережності, проводяться профілактичні роботи та дезінфекція. Це дуже важливо для запобігання педикульозу в школі, де навчається дитина.
{/LikeAndRead}