Як попередити мігрень


За статистикою близько 70% відсотків людей, страждаючих мігренню - жінки. Причиною є рівень гормонів. Головний біль з'являється, коли кровоносні судини в голові починають розширюватися. Є кілька способів попередити головний біль, про які я розповім.

Мігрень - це найгірша ступінь головного болю, яка може бути взагалі. Найчастіше вона виникає в одній частині голови, навіть страшно уявити, що буде, якщо голова заболить так вся. Як тільки голова заболіла, необхідно відразу почати лікування, поки біль не перейшла в пульсуючий біль. У людини є від 10 до 30 хвилин, щоб вжити заходів, для припинення головного болю. Цей часовий період називається аурою мігрені. Деякі кажуть, що допомагає кофеїн. Мігрень може тривати до 5 днів, супроводжуючись блювотою. Якщо не вжити своєчасних заходів, це може бути дуже небезпечно.

Я хочу поділитися з вами методами, які можуть допомогти вам уникнути мігрені якщо головний біль вже на підході.

1.


Необхідно з'ясувати, що служить причинами ваших головних болів. Постарайтеся згадати, що ви їли останні кілька днів і поспостерігайте, чи повернеться головний біль, якщо ви будете їсти те ж саме.

2.


Уникайте стресових ситуацій, вони можуть стати причиною вашої мігрені. Намагайтеся розслабитися, якщо відчуваєте, що головний біль на підході і пам'ятайте, що у вас є час, щоб зупинити біль.

3.

Проконсультуйтеся у лікаря про препарати, які слід приймати, щоб попередити головний біль.

4.

Відпочиньте в темній кімнаті, поклавши холодний рушник на лоб. Тримайтеся подалі від яскравого світла.
{LikeAndRead}

5.

Пройдіть обстеження, щоб визначити причину ваших головних болів.
{/LikeAndRead}