Як попередити задуха у маленьких дітей


Батьки та близькі люди завжди знаходяться поруч, коли дитина їсть або п'є. Це дуже страшний досвід, коли ваша дитина починає задихатися, а ви нічого не можете зробити. Я хочу поділитися з вами порадами, як попередити задуха у вашої дитини. Ці поради будуть корисні навіть тим, у кого немає маленьких дітей.

1.


Найскладніший вік - коли діти тільки починають ходити, вони адже трохи більше, ніж немовлята.
Переконайтеся, що ваша дитина їсть і п'є в положенні сидячи. Прийом їжі під час руху може призвести до небезпечної ситуації. Адже малюк ледь навчився ходити. І ви не можете постійно бігати за ним і стежити, щоб він не спіткнувся і не впав, пережовуючи якусь їжу.

2.


Розріжте їжу на маленькі шматочки, щоб малюк міг легко прожувати її своїми ще не всіма виросли зубами. Нагадуйте дитині, щоб він ретельно пережовував їжу, перед тим як проковтнути її. Малюки, які ще не навчилися пережовувати їжу, харчуються м'якими пюрешкамі, супчиками. Дотримуйтесь порад вашого педіатра, коли готуєте страви вашій дитині.

3.

Слідкуйте за тим, як ваша дитина їсть. Він ще до кінця не усвідомлює, скільки їжі можна запхнути до рота за один раз. Не варто залишати малюків під наглядом старшого брата або сестри. Занадто велика кількість їжі в роті може перекрити доступ повітря. Якщо частина їжі застрягла в ротовій порожнині, вам може допомогти прийом Геймліха (різкий удар під діафрагму для видалення чужорідних тіл з верхніх дихальних шляхів).

4.

Варто пройти курси з надання першої допомоги перед тим, як ваша дитина народиться. Особливо корисний прийом Геймліха. Повторюйте курс щорічно з професійним інструктором. Між заняттями читайте інструкції із застосування різних методів надання екстреної допомоги.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що ваші близькі та люди, які можуть залишитися з вашою дитиною, знають прийом Геймліха. Ви можете оплатити їм курси з надання першої допомоги. Це варто того. Кожен повинен знати методи, що запобігають задуха.

6.

Слідкуйте за диханням вашої дитини. Якщо малюк застуджений, йому набагато важче дихати, а з забитим носом набагато складніше пережовувати й ковтати їжу. Під час хвороби варто перейти на більш м'яку їжу, яка потребує ретельного пережовування. Під час хвороби збільшення мокротиння може призвести до задухи дитини і без прийому їжі. Будьте уважні до вашої дитини.{/LikeAndRead}