Як привести в порядок затерплу шию


Болить шия, і це заподіює вам пекельний біль і дискомфорт, але не знаєте, як вам бути? У цій статті описано, що вам потрібно робити.

1.


Щоб позбутися від дискомфорту, потрібно виконати кілька вправ, що знімають м'язовий спазм. Повільно опустіть підборіддя до грудей, потім нахиліть голову по черзі до кожного плечу, уникаючи різких рухів. Подібні вправи допоможуть зняти м'язовий спазм і зменшити біль і дискомфорт.

2.


Тепло - це прекрасний союзник у боротьбі з болем у шиї. Особливо благотворно на шию діє гаряча вода. Тому одним з кращих способів усунення дискомфорту є гарячий душ, постійте під водою п'ять-десять хвилин. Прийнявши душ, прикладіть на двадцять хвилин до шиї грілку. Якщо у вас її немає, то прикладіть до шиї пляшку з гарячою водою. Протизапальні препарати або аспірин допоможуть зняти біль.

3.

Завдяки описаним вище методам, ви забудете про біль в шиї через пару днів. Щоб уникнути проблем у майбутньому, потрібно купити пару спеціальних подушок, які будуть підтримувати вашу шию під час сну. Ці подушки набагато краще звичайних пір'яних подушок.

4.

Коли біль вщух, а дискомфорт пройшов, важливо почати щодня займатися, щоб зміцнити шийні м'язи. Також незайвим буде м'який масаж шиї. Вправи на виправлення хребта також допоможуть уникнути проблем з ший в майбутньому.
{LikeAndRead}

5.

Слідкуйте за тим, щоб шия не залишалася одному і тому ж положенні надовго, наприклад, під час роботи за комп'ютером. Робіть перерву щогодини, під час якого краще встати і трохи розім'яти шию.

6.

Якщо біль в шиї супроводжується жаром або головним болем, то цілком можливо, що у вас менінгіт. Хвороба ця дуже небезпечна і вимагає негайного лікування під наглядом лікаря. Чи не списуйте біль в шиї на просте м'язовий спазм, якщо у вас присутні й інші симптоми, такі як висока температура, озноб, сильний головний біль або оніміння верхніх кінцівок. При будь-якому з цих симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря.
{/LikeAndRead}