Як прикидатися тверезим


У більшості людей, напевно, були моменти, коли вони трохи перебрали, але не хотіли б справити враження п'яних людей. Так, легко сказати, але важко зробити. Поводитися, як твереза людина, не просто вимагає практики - існують правила поведінки, якими ви зможете скористатися в наступний раз, коли нап'ється і не захочете, щоб хтось здогадався.

1.


Поводьтеся тихо, але не занадто. Вам потрібно навчитися регулювати потік мови, як це роблять цілком тверезі люди. Якщо людина занадто багато говорить, він напевно видасть свою нетверезість, однак, якщо ви сидите в куточку мовчки, це не в меншій мірі може видати вас. Отже, спробуйте говорити рівно стільки, скільки потрібно для підтримки бесіди, але не варто пускатися в просторікування і демонструвати свою ораторську майстерність. До того ж пам'ятаєте, що занадто гучний голос також є прямою вказівкою на те, що вас як слід підпоїли.

2.


Залишайтеся якомога більше неактивним. Щоб уникнути потенційної пастки, людина, хто вдає абсолютно тверезим, повинен обмежити себе в активній рухової діяльності. Знайдіть місце, де люди не надто багато рухаються, і залишайтеся там. Але не слід ховатися в темному куточку, так як твереза людина навряд чи зробив би так.

3.

Не варто дихати глибоко. Коли людина робить це, рух крові в організмі посилюється, і алкоголь в крові стає в рази активніше.

4.

Сконцентруйтеся на якому-небудь одному предметі, наприклад, на плямочці на стіні. Концентрація допомагає підтримувати рівновагу людини в порядку і балансує його свідомість. Однак, витріщатися в одну точку занадто довго і наполегливо, теж не слід - це ж явна ознака, що до тверезої людини вам поки ще далеко.
{LikeAndRead}

5.

Під час ходьби дотримуйтесь інерційної силі, щоб підтримати ілюзію тверезості. Як тільки п'яний чоловік сповільнюється, він починає спотикатися. Інерція допоможе вам йти вперед в заданому напрямку.
{/LikeAndRead}