Як різними способами використовувати англійську сіль


Ви думаєте, що англійська сіль (мед. магнезія) гарна тільки для суглобів? Якщо так, то у мене є для вас новини. Швидше за все, у вас десь у ванній захована баночка з сіллю, очікуючи, коли вам захочеться як слід помокнути, або захований мішечок в сараї або гаражі, для використання в квітковому саду або для овочів. Але у англійської солі є набагато більше застосувань, крім загальновідомих, і я з радістю поділюся деякими з них з вами.

Англійська сіль являє собою сульфат магнію. Зазвичай вона використовується як проносне. Це тільки одне з безлічі застосувань. І причина, по якій не варто приймати англійську сіль в рідкій формі для поповнення кількості магнію, тому що це може викликати серйозний розлад шлунка і діарею. Проте одна з чудових властивостей англійської солі або сульфату магнію полягає в тому, що магій може поглинатися через шкіру і приносити користь практично відразу.

1.


Здорова усмішка.

Чистіть зуби англійською сіллю з перекисом, щоб боротися із захворюваннями ясен. Деякі дантисти рекомендують використовувати суміш харчової соди з перекисом, але натрій, що міститься в харчовій соді, може створити проблеми для людей, яким необхідно обмежувати прийом натрію, в той же час англійська сіль не створить таких проблем.

2.


Принади ванн для ніг.

Робіть ванночки для ніг в теплій воді з додаванням англійської солі для пом'якшення і згладжування мозолів. У книзі з домашніми рецептами сказано, що тепла вода з англійською сіллю принесе тимчасове полегшення при болю в ногах, знявши набряклість, і в той же час полегшить тиск на нервові закінчення. Я знаю, що мені прописали теплі ванни з англійською сіллю для зняття болю, коли я страждав від фолікуліту.

3.

Відлякування небажаних гостей.

Посипте англійську сіль в сміттєві баки. Ще один спосіб, про який я чув, це прив'язати ганчірку, змочену в аміаку, до сміттєвих баків. Якщо їх не віджене смак англійської солі, то вже запах аміаку точно подіє.

4.

Зелена трава.

Розведіть 2 столові ложки англійської солі на 4 літри води і розприскайте на газон, щоб трава росла пишною і зеленою.
{LikeAndRead}

5.

Англійська сіль на службі краси.

Додайте англійську сіль в оливкове масло, і вийде засіб для лупиться шкіри. Для відновлення шкіри голови додайте англійську сіль в шампунь. Залиште шампунь на голові на кілька хвилин, щоб він вбрався, перш ніж змити.

6.

Використовуйте англійську сіль з рідиною для миття посуду, щоб відбілити підлогу і відмити бруд. Ви отримаєте гарне засіб для чищення, якщо додасте англійську сіль в мильну воду.

7.

Засіб від гістомонозу у птахів.

Зробіть домашнє засіб, змішавши? чашки окропу, 3 краплі йоду і 1 чайну ложку англійської солі. Дайте охолонути, щоб не обпектися. Перелийте суміш в пляшку і наносите за допомогою ватного тампона на хворих птахів. Якщо в рідині через кілька днів з'явиться осад, просто підігрійте в мікрохвильовці і остудіть перед використанням.

8.

Томати.

Використовуйте англійську сіль для добрива й підгодівлі троянд, томатів і перцю. Загальна дія англійської солі полягає в зміцненні стінок клітин у рослин, дозволяючи отримувати необхідні їм живильні речовини. Вона також допомагає при проростанні насіння, фотосинтезі і формуванні плодів та насіння. Можна підсипати 1 ст.л. англійської солі до землі на дні викопаній для посадки ямки, або змішати 1 ст.л. з 4 літрами води і поливати рослини.

9.

Підвищіть рівень магнію в оргазмі за допомогою ванн з англійською сіллю тричі на тиждень. Дуже важко ввести в харчування достатню дозу магнію, тоді як він може надходити через шкіру. Магній необхідний для багатьох функцій нашого тіла, тим не менш, перш ніж активно вводити його у вживання, слід проконсультуватися з лікарем, особливо тим, у кого проблеми з нирками. Магній активізує багато необхідні тілу ензими.

Магній необхідний при лікуванні астми, хронічної обструктивної хвороби легень, синдрому хронічної втоми, синдрому дефіциту уваги, серцево-судинних захворюваннях, гіпертонії, діабеті, ангіні, серцевої аритмії, закупорки судин, стомлюваності, каменях у нирках, мігрені і головного болю, ускладненнях при вагітності , передменструальному синдромі. Наше тіло не може повноцінно використовувати серотонін без допомоги магнію. Серотонін - це природна хімічна сполука, яка виробляє наш мозок, відповідальна за хороше самопочуття і розслаблення.{/LikeAndRead}